NTS tiesnešu skolu absolvē 8 jaunie tiesneši
24.05.2026Noslēgusies 13. Nacionālo tiesnešu skola, kurā absolvēja astoņi jaunie tiesneši – četri ar B kategoriju un četri ar C kategoriju.
NTS vadītājs Konstantīns Zasjadko uzsvēra, ka šī grupa izcēlās ar īpašu daudzveidību un līdzsvaru, vienkopus pulcējot dažādu paaudžu cilvēkus ar atšķirīgu dzīves pieredzi un saikni ar tenisu. Dažiem dalībniekiem teniss ir neatņemama dzīves sastāvdaļa jau kopš bērnības, un viņi nesen noslēguši savas jauniešu tenisa gaitas, savukārt citiem tas ir sirdij tuvs un aizraujošs hobijs.
Mācībās piedalījās 12 dalībnieki, un jau no pirmajiem brīžiem bija redzams, ka daļa studentu tām gatavojušies īpaši rūpīgi. To apliecināja gan augstie sākotnējo testu rezultāti, gan pārliecinošās angļu valodas un profesionālās literatūras zināšanas. Noslēguma eksāmena rezultāti vēlreiz apliecināja rūpīga darba nozīmi, vienlaikus sagādājot arī patīkamus pārsteigumus, vairāki dalībnieki mācību laikā spēja strauji pilnveidot savas zināšanas un ievērojami uzlabot sniegumu.
Savukārt NTS vadītājs Artis Svaža dalījās pozitīvās emocijās par divu dienu laikā piedzīvoto kopdarbu ar studentiem, uzsverot, ka mācību process bijis ne vien vērtīgs un izzinošs, bet arī patiesi iedvesmojošs. Viņš pauda gandarījumu par jauno tiesnešu pievienošanos tiesnešu saimei un novēlēja viņiem ar pārliecību un degsmi pēc iespējas drīzāk aizvadīt savus pirmos turnīrus.
Paldies visiem dalībniekiem par ieguldīto darbu, ieinteresētību un vēlmi pilnveidoties! Uz tikšanos laukumā!

